TERMAL KAMERA İLE ARIZA TESPİTİ SERVİSİ

TERMAL KAMERA İLE ARIZA TESPİTİ SERVİSİ KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Sıhhı tesisatlarda meydana gelen arızalar günlük yaşantımızda çok ciddi aksamaya neden olmaktadır.  Bu arızalar musluklarda, rezervuarlarda, sifonlarda, pisuarlarda, bataryalarda ve daha birçok yerde olabilir. Temizliğin birincil ögesi olan su, ve su tesisatında yaşanan arıza günlük hayatı fazlasıyla olumsuz etkiler.  Bulaşık ve çamaşırları yıkamak, yerleri silmek, duş almak, diş fırçalamak ve hatta tuvalete gitmek bilmek su tesisatında arıza meydana geldiğinde bir hayal olur.

Bu nedenle su tesisatında yaşanan arızalar en kısa sürede giderilmelidir. Bu arızalardan ve beraberinde getirdiği sorunlardan muzdaripseniz +90 542 721 86 02 nolu telefondan bizlere ulaşarak en kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz. Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki bölgelere de hizmet veren alanında uzman tesisatçılarımız hızla adresinize ulaşarak en uygun çözüm yöntemini size profesyonellikle sunacaklardır.

Bu profesyonel hizmeti ekiplerimize ve kullandığımız üst düzey teknolojik cihazlara borçluyuz. Termal kameralı cihazlarımız sayesinde, bölgede meydana gelen kırık, çatlak, arızayı hızla tespit edebiliyoruz. Üstelik bu tespit esnasında duvarlarınıza veya evinizin tesisat sistemine zarar vermiyoruz. Kırıp dökme olmadan, ekstra masraf olmadan, günlerce bekletmeden en titiz şekilde işimizi yapıyoruz.

Kullandığımız bütün cihazların kontrol ve bakımları tarafımızca yapılmaktadır. Hata payı olmadan büyük bir özen ve özverili ile işlerimizi yapmamızı sağlamaktadırlar. Kullandığımız cihazlarımız yurt dışından özel olarak getirilmektedir. Oldukça pahalı ve ithal cihazlar olduğu için  ülke genelinde pek çok firmada bulunmamasına rağmen, biz gerekli her bir cihazı ve en iyi makine mühendisi ve tesisatçıları bünyemizde bulundurmaktayız. Bu yüzden kendimize güvenimiz tam! Her çağrınızda 7/24 adresinize en kısa süre içerisinde gelerek sizleri daha iyi bir yaşam kalitesi yaratacağımıza eminiz. Su tesisat sisteminizde oluşabilecek her türlü arıza, kırık, çatlak sorunlarını son teknoloji cihazlarımız ile kolayca tespit edebiliyoruz. Tam olarak tespitini gerçekleştirdiğimiz arızalı noktaya gereken müdahaleyi en titiz şekilde yapıyoruz. Termal kameramız sayesinde evinizde kırma dökme olmadan kolaylıkla tespit edebiliyoruz. Bu sayede günler süren tamirat ve zaman kaybından sizleri korumuş oluyoruz.

Profesyonel hizmetimizden faydalanmak için bizi +90 542 721 86 02 no.lu numaradan arayabilir, 7/24 adresinize çağırabilirsiniz.

Call Now Button