SU KAÇAĞI TESPİTİ VE TAMİRİ SERVİSİ

SU KAÇAĞI TESPİTİ VE TAMİRİ SERVİSİ KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Konya Çumra ve civarına sunduğumuz hizmetler arasında su kaçağı tespiti ve tamiri yer alıyor. Eğer siz de bu hizmetten faydalanmak isterseni 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki su kaçağı olduğunu nasıl anlayabiliriz?

-Yaklaşık olarak aynı kullanmanıza rağmen su faturalarınızda ciddi bir artış varsa

– Evinizin veya komşunuzun evinin tavanında küflenme veya sararmalar meydana gelmişse

– Rutubet kokusu varsa

– Fayansların üzerinde su birikintisi görüyorsanız

– Vanaların kapalı olmasına rağmen su sayacı dönüyorsa

– Derz aralarında sararma varsa

Ne yazık ki su kaçağı sorunuyla karşı karşıyasınızdır.

Peki Su Kaçağının Sebepleri Neler Olabilir?

– Galvaniz boru kullanmak

– Tesisat sisteminin zarar görmesi

– Boruların doğru birleştirilmemesi

– Muslukların hızlı hızlı açılıp kapatılması

Gibi nedenler su kaçağı oluşmasına neden olur.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı günlük yaşantının işleyişinin aksamasına neden olabilecek bir sorundur. Evde oluşan koku, rutubet, küf, sararma, su birikintisi gibi sorunlar bireysel yaşamı olumsuz etkiler. Bu yüzden su kaçağının tespit edilmesi ve tamir edilmesi çok önemlidir. Su kaçağından şüpheleniyorsanız Konya Çumra ve civarına hizmet eden ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Su kaçağının bildirilmesinin ardından alanında uzman tesisatçılarımız hızla adresinize gelecektir. Kameralı cihazlarımız ile gerekli kontroller yapıldıktan sonra su kaçağı tespiti cihazımız ile su kaçağının olduğu nokta kesin olarak tespit edilir. Akustik dinleme cihazı ile borular dinlenir. Su kaçağının olduğu nokta net olarak tespit edildiği için sadece ilgili yer müdahale edilir. Böylece gereksiz kırma dökme ve masraf olmaksızın sadece ihtiyaç olan yere müdahale edilmiş olur.

Kırma Dökme Olmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve tamirinde kırıp dökme olmaksızın süreci yönetmek oldukça önemlidir. Termal kameralar ve akustik dinleme cihazları ile işimizi en temiz şekilde masraf çıkarmadan halletmekteyiz. Siz de su kaçağı tespiti ve tamiri için 7/24 bize ulaşarak günlük yaşantınızın aksamasına ve hayat kalitenizin düşmesine neden su kaçağı probleminin çözümü için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kırma dökme olmadan yapılan işlemlerde, maddi hasar en aza indirilir. Böylece oluşması önlenen hasarla meydana gelebilecek iş veya ev hayatının aksaması ihtimali de ortadan kaldırılmış olur. Meydana gelen su kaçağı, en hızlı şekilde en az hasarla tespit edildikten sonra profesyonel olarak onarılır.

Call Now Button