Hakkımızda

Hakkımızda

BİZİM HAKKIMIZDA

NUKA ISI SIHHİ TESİSAT

Nuka Isı ve Sıhhi Tesisat Firması olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ile en kaliteli hizmeti en uygun fiyata siz değerli alıcılarımıza ulaştırmak için gayret gösteriyoruz. Konya’nın Çumra ilçesi başta olmak üzere civarındaki tüm bölgelere özenle hizmet vermekteyiz.

Bu alanda hem tecrübemiz sayesinde hem de makine mühendisliği konusunda eğitimimiz sayesinde alanımızda en iyi olmak için çok çaba sarf ettik. Bugün Nuka Isı Sıhhi Tesisat olarak müşteri memnuniyeti sağlamak ilk gayemiz olmak üzere profesyonel olarak pek çok alanda hizmet sağlıyoruz.

1300

Kombi Bakımı Teknik Servis

1300

24X7 Services

info@nukaisi.com

+90 542 721 86 02

NUKAISI

Müşteri İlişkilerini Büyütüyoruz

SU TESİSAT 100%
KOMBİ BAKIMI - KOMBİ TAMİRİ 80%
SU KAÇAĞI TESPİTİ VE TAMİRİ 80%
ROBOT İLE KIRMADNA TIKANIKLIK AÇMA 80%
REZERVUAR, SİFON, PİSUAR BAKIM VE MONTAJI 80%
MUSLUK TAMİRİ VE BATARYA DEĞİŞİMİ 80%
YERDEN ISITMA TESİSAT 80%

Why Choose Us

NUKA ISI SIHHİ TESİSAT SU TESİSATÇISI ÇUMRA

Ustalıkla yerine getirdiğimiz işlerimizde başarımızı 2 şeye borçluyuz. İlk olarak en iyi makine mühendisiyle birlikte iş yürüterek, son teknoloji elektronik cihazlar kullanıyoruz.

Cihazlarımız yurt dışında özel olarak üretilip iş yerimize getiriliyor. Kameralı cihazlar, robotlar gibi işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak yüksek kaliteli araçlar kullanıyoruz.

Cihazlarımızın kalite kontrolü ve bakımlarını bizzat kendimiz profesyonel olarak yerine getiriyoruz.  İkinci olarak; müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. İşlemlerimizi yerine getirirken ekstra masrafa ve uğraşa sebep olacak hiçbir kırıp dökme yapmıyoruz.

Petek temizliğinden kanal açmaya kadar, her işimizi temiz yapıyoruz. Etrafı kirletmiyoruz, boruları kırmıyoruz.

Kullandığımız kameralı cihazlar sayesinde sadece gerekli gördüğümüz yerlere müdahale ediyor, atık suyu yine kendi ekipmanlarımız aracılığıyla muhafaza ediyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi görerek temiz ve özenli bir iş çıkararak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.

Call Now Button