REZERVUAR, SİFON, PİSUAR BAKIM VE MONTAJI

NUKA ISI -REZERVUAR, SİFON, PİSUAR BAKIM VE MONTAJI- KONYA ÇUMRA

Günlük hayatta en sık kullandığımız yerlerden biri de klozet. Klozette ve diğer rezervuar, sifon, pisuar gibi alanlarda meydana gelen arızalar günlük yaşantının aksamasına neden olur. Bu nedenle kısa süre içerisinde profesyonel bir yardım almak gerekir.  Bu tür bir yardıma ihtiyacınız var ise +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki bütün bölgelere hizmet sağlayan alanında uzman tesisatçılarımız her çağrınızda en kısa süre içerisinde adresinize gelerek kırma dökme olmaksızın profesyonel bir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunacaklardır. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan klozet, sifon, rezervuar, pisuarlarda yaşanan her türlü arıza tespiti, onarım ve değişim hizmetlerini sunmaktayız.

 

Rezervuarın su alıp boşaltım yapamadığı veya sürekli ses yapması, sifonun çalışmaması, klozetin kullanılmadığı durumlarda bile su sızdırması, klozet kapağında kırık veya çatlak meydana gelmesi gibi her türlü problemde bizden yardım alabilirsiniz.

 

Yetkili ve alanında uzman tesisatçılarımızı yalnızca arıza durumlarının oluşmasını beklemenize gerek yoktur. Sadece arızalarda değil aynı zamanda onarım, bakım, yedek parça değişimi gibi konularda da profesyonel hizmet almak için +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Asma klozet, gömme rezervuar gibi ürünlerin de onarımı usta tesisatçılarımız tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Bütün işlemlerimiz büyük bir özveri ve özenle yapılmaktadır. 

 

Sadece arıza durumlarında değil; eskimiş, yıpranmış, şık görünmeyen veya banyo dekorasyonuna uyum sağlamayan modası geçmiş klozet, pisuar, rezervuar gibi ürünlerin yenilenerek montajının yapılması işlemlerinde de profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilrsiniz.

Call Now Button