NUKA ISI KAMERALI KANAL AÇMA

NUKA ISI KAMERALI KANAL AÇMA KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Kameralı Kanal Açma Nedir?

Kanalizasyon sisteminde yaşanan tıkanıklıklar günlük hayatı negatif etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Bu nedenle kanalizasyon tıkanıklığının hızlı bir şekilde profesyonel biçimde giderilmesi gerekmektedir. Alanında uzman ekibimiz, kanalizasyon tıkanıklıklarını en iyi şekilde ortadan kaldırır, ayrıca en uygun yöntemle kanal açma imkanlarından faydalanmanıza olanak sağlar.

Kameralı kanal açma işlemi sayesinde var olan bütün tıkanıklık kameralı kanal açma cihazları sayesinde kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Kamera ile tespit edilen tıkanıklık hızlı ve kolay şekilde ortadan kaldırılır. Ekibimizin kameralı kanal açma hizmeti de ustalıkla yerine getirilmektedir. İhtiyaç duyduğunuzda 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, kameralı kanal açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kamera Kullanarak Kanal Açma

Yeri tespit edilemeyen tıkanıklık noktası, kamera kullanılarak daha kolay ve hızlı bir şekilde tespit edilir. Böylece oldukça kısa bir sürede hiçbir kanalda kırma dökme olmaksızın tıkanıklık giderilir. Tıkanıklık giderildikten sonra tekrardan kamera ile detaylı bir kontrol sağlanarak tıkanıklığın tamamen giderildiğinden emin olunur. Profesyonel hizmet almak için Konya Çumra ve çevresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kameralı Kanal Açma Yöntemi Her Yerde Kullanılabilir Mi?

Kameralı kanal açma cihazlarının kullanılabilmesi için tıkanan boru çapına uygun büyüklükte olmaları gerekmektedir. Kameralı kanal açma cihazları da farklılık gösterirler. Konya Çumra’da hizmet veren alanında uzman tesisatçılarımız her bir  boru tipi için en uygun kameralı kanal açma cihazını kullanarak en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunarlar.

Tuvalet taşması durumlarında ise kameralı kanal açma cihazları kullanılmadan önce ana rögarın doluluk oranı kontrol edilir. Rögar yeterince dolu olmamasına rağmen taşma durumu varsa, kameralı kanal açma cihazları devreye girer. Böylece tıkanıklık profesyonel şekilde ortadan kaldırılır. Tıkanıklığa sebep olan bir başka neden ise boruda çökme olmasıdır. Bu durumda da yetkin personellerimiz işini profesyonelce yerine getirir. İlk olarak kameralı kanal görüntüleme cihazı ile borudaki çökme veya tıkanıklık durumunun tam olarak nerede olduğu belirlenir. Daha sonra en uygun şekilde ihtiyaca göre müdahale edilir.

Kanalizasyon Borusu Açma – Kanal Açma işlemi

Konya Çumra’da kanalizasyon borusu işlemleri artık herhangi bir kırık dökük olmaksızın robot ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğer binanızın kanalizasyona giden ana borusu tıkanmış ise robotla tıkanıklık açma işlemi için ekibimizin yardımına ulaşabilirsiniz. Bu tür kanalizasyon tıkanması durumlarında kameralı sistemlerle boruların içini görüntüleyerek yıkama yapılması ile tıkanıklık ortadan kaldırılır. Aynı zamanda borularda meydana gelen arızalar da yine kameralı sistemler sayesinde görüntülendikten sonra müdahale edilerek onarım veya değişim yapılır.

Kırmadan Robotla Kanal Açma

Kirli atık suların kanallar aracılığıyla atılmasını sağlayan sisteme kanalizasyon denir. Bu kanalizasyon sistemlerinde bulunan borularda zaman zaman kırılma, çökme, bozulma gibi arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar da kötü kokuların çevreye yayılmasına, bina içerisindeki duvarlarda kabarmalara, küflenmelere, rutubete yol açabilir. Böyle olumsuzluklar yaşandığında Konya Çumra’ya ve civarına hizmet eden işinde yetkin tesisatçılarımız 7/24 imdadınıza yetişecektir.

Kanalizasyon borularında yaşanan tıkanma, robot ile kolaylıkla açılabilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü cihazlarla müdahalelerde bulunan ekibimiz, kırma dökme olmaksızın en hızlı ve en temiz şekilde en az hasarla işini halleder. Böyle bir tıkanıklık ile karşı karşıya kaldığınızda ekibimiz ile iletişime geçerek kanalizasyon borularının onarımı için hızla çözüme kavuşabilirsiniz. Kullandığımız yüksek teknolojili cihazlar, kameralı sistemler ve robotlar sayesinde tıkanıklık veya arızalı bölgeyi en kısa zamanda tespit ederek etrafa gereksiz hasar vermeden hızla müdahale etmekteyiz.

Kanal Açma İçin Kullanılan Cihazlar

Kanalizasyon tıkanıklığını açan firmalar bu iş için çeşitli cihazlardan faydalanır. Kanal açmak için kullanılan bu kameralı cihazlar kanalizasyon borularının içine gönderilerek tıkanıklığın yerini tespit ederler. Tıkanıklık noktası net bir şekilde belirlendikten sonra en uygun robot cihaz alana gönderilerek kanalda bulunan tıkanıklık tamamen ortadan kaldırılır.

Kameralı cihazlarla çekilen görüntü kayıt altına alınır, müşteriler dilerse görüntüleri izleyerek tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri gözlemleyebilirler. Ancak bu cihazlar pahalı ithal cihazlar olduğu için her firmada bulunmaz. Biz Konya Çumra’da sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm üretebilmek için bütün cihazları ve ekipmanları bünyemizde bulunduruyoruz. İhtiyaç anında 7/24 bize ulaşabilir, en hızlı şekilde çözüme kavuşabilirsiniz.

Kanal açma cihazları ile yalnızca kanalizasyon değil; klozet, tuvalet, banyo, mutfak ve lavabo tıkanıklıkları da kolaylıkla giderilebilir. Bu alanlarda yaşanan tıkanıklıklarda en sık karşılaşılan tıkanma türleridir. Bu tıkanıklıklar genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanır. Yabancı cisimlerin giderlere atılması nedeniyle ortaya çıkan bu durumlardan kaçınmak için kullanıcılar dikkatli olmalıdır. Ancak kullanıcı hatası olmamasına rağmen tıkanıklık meydana gelmişse, tesisat boruları hatalı döşenmiş olabilir. Bu durumda yine profesyonellerden yardım almak gerekir. Kendi yöntemlerinizde açmaya çalıştığınız tıkanıklık ileride daha büyük tıkanıklıklara ve sorunlara yol açabilir. Bu nedenle herhangi bir olumsuzlukta 7/24 ekibimize ulaşarak destek almaktan lütfen çekinmeyiniz.

 

Call Now Button