Arşivler: Projects

Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2022

MUSLUK TAMİRİ VE BATARYA DEĞİŞİMİ

Musluklar ve bataryalar günlük hayatta herkes tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Bu kadar sık kullanılmasından ötürü zamanla hasar görür ve arızalanabilir. Musluklar arızalandığında su damlatmaya veya su sızıntısına neden olur.  Damlama veya sızıntı yapan musluklar ise hem rahatsız edici sesler çıkarır hem de su faturasında gereksiz artışa neden olur. 

Özellikle banyolarda sızıntı yapan musluklar sürekli yerlerin ıslanmasına neden olabilir. Hem ekstra masraflara hem rahatsız edici seslere ve görüntüye neden olan arızalı musluklar mutlaka onarılmalı veya yenisiyle değiştirilmelidir. Böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimize çağrıda bulunduğunuzda yağmur – çamur, gece- gündüz demeden 7/24 adresinize ulaşım sağlıyoruz. Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki adreslere de müdahalede bulunan alanında uzman tesisatçılarımız sizler için de profesyonel hizmet sunacaklardır.

Peki adresinize gelen usta tesisatçılarımız işlerini nasıl yapıyorlar?

Eğer musluğun değiştirilmesi gerekiyorsa İngiliz anahtarı ve tornavidaya ek olarak teflon ismini verdiğimiz ince şerite ve yeni bir musluk başı gerekmektedir.

Ekipmanlar tamamen hazır olduktan sonra ilk olarak eski ve arızalı musluk başı tamamen yerinden çıkartılır. Yeni ve sağlam musluk başının etrafına ince şerit yani teflon sarılır. Daha sonra ince şerit sarılı yeni musluk başı yuvaya monte edilir ve tornavida ile iyice sabitlenir.

Vanayı açınca musluğunuz kusursuz bir biçimde çalışacaktır. Yenilenen musluk sayesinde sızıntı veya su damlaması problemleri de ortadan kalkmış olacaktır.

Batarya Tamiri Nasıl Yapılır?

Bataryalar da tıpkı musluklar gibi yıllarca kullanıldığından zamanla bozulabilir. Bu durumda bataryaları onarmak veya yenisiyle değiştirmek gerekir. Eski, yıpranmış batarya ve musluklar yol açtığı damlatma veya sızıntı sorunlarına ek olarak görüntü kirliliği de oluşturmaktadır. Bu nedenlerden dolayı, eski ve arızalı bataryalar mutlaka yenisiyle değiştirilmelidir. Yenilenmiş batarya ve musluklar hem daha şık görünür hem de su tasarrufu sağlar.

Batarya tamiri ve montajı işlemine ihtiyacınız var Konya Çumra ve civarındaki tüm bölgelerden +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz 7/24 adresinize ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz işlemleri profesyonellikle yerine getirecektir.

Batarya tamiri ve / veya montajı yapılırken şu aşamalar izlenir: İlk olarak ana su vanası kapatılmalıdır. Sonrasında musluk gövdesinde bulunan kırmızı ve mavi renkteki sıcak soğuk klipsleri yerinden sökülür. Daha sonra en uygun tornavida  ile vidaların sökülmesinin ardından bataryanın kolu yukarı yönde olacak biçimde çekilerek yerinden çıkartılır. Kartuş yerinden çıkartılır. Yeni bir kartuş takılır. Eski, işe yaramaz batarya ve diğer malzemeler söküldükten sonra yeni batarya aynı işlemlerin tersi uygulanarak yerine sıkıca yerleştirilir. Batarya değişimi yapıldıktan sonra ana vana açılır ve suyun gelişi kontrol edilir. Eğer batarya sorunsuzca işlevini yerine getiriyorsa işlem tamamlanmış demektir. Ancak bir problem yaşanmışsa bu da incelenerek uzman tesisatçılarımız tarafından çözüm sunulur.

Yedek parça veya musluk, batarya gibi ürünlerin değişimi mutlaka iyi markaların ürünleriyle değiştirilmelidir. Kalitesiz markalar aynı sorunları tekrar yaşamanıza neden olurlar. Firmamız bütün ürün  ve hizmetlerinde kaliteyi ve uzun dönemli müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşarak kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Konya Çumra bölgesi için hem batarya hem de musluklar için tamir, değişim ve montaj hizmeti vermekteyiz. 

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2022

NUKA ISI -REZERVUAR, SİFON, PİSUAR BAKIM VE MONTAJI- KONYA ÇUMRA

Günlük hayatta en sık kullandığımız yerlerden biri de klozet. Klozette ve diğer rezervuar, sifon, pisuar gibi alanlarda meydana gelen arızalar günlük yaşantının aksamasına neden olur. Bu nedenle kısa süre içerisinde profesyonel bir yardım almak gerekir.  Bu tür bir yardıma ihtiyacınız var ise +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki bütün bölgelere hizmet sağlayan alanında uzman tesisatçılarımız her çağrınızda en kısa süre içerisinde adresinize gelerek kırma dökme olmaksızın profesyonel bir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunacaklardır. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan klozet, sifon, rezervuar, pisuarlarda yaşanan her türlü arıza tespiti, onarım ve değişim hizmetlerini sunmaktayız.

 

Rezervuarın su alıp boşaltım yapamadığı veya sürekli ses yapması, sifonun çalışmaması, klozetin kullanılmadığı durumlarda bile su sızdırması, klozet kapağında kırık veya çatlak meydana gelmesi gibi her türlü problemde bizden yardım alabilirsiniz.

 

Yetkili ve alanında uzman tesisatçılarımızı yalnızca arıza durumlarının oluşmasını beklemenize gerek yoktur. Sadece arızalarda değil aynı zamanda onarım, bakım, yedek parça değişimi gibi konularda da profesyonel hizmet almak için +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Asma klozet, gömme rezervuar gibi ürünlerin de onarımı usta tesisatçılarımız tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Bütün işlemlerimiz büyük bir özveri ve özenle yapılmaktadır. 

 

Sadece arıza durumlarında değil; eskimiş, yıpranmış, şık görünmeyen veya banyo dekorasyonuna uyum sağlamayan modası geçmiş klozet, pisuar, rezervuar gibi ürünlerin yenilenerek montajının yapılması işlemlerinde de profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilrsiniz.

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2022

NUKA ISI ROBOT İLE KIRMADNA TIKANIKLIK AÇMA-KONYA ÇUMRA

Günlük hayatımızı sürdürebilmek için sıklıkla kullandığımız lavabolar, mutfaklar, tuvaletler, banyolar zamanla tıkanıklık sorunuyla işlevini yitirebilir. Tıkanan giderler veya tuvaletler hem oldukça kötü kokular yayar hem de günlük yaşantımızda ciddi aksamalara neden olurlar.  Örneğin bir restoranın mutfak lavabolarında meydana gelen tıkanıklıklar bütün işlerin aksaması demektir. Bu nedenle evlerde ve iş yerlerinde ortaya çıkan her türlü tıkanıklık en kısa zamanda çözüme kavuşturulmalıdır.

 

Evlerde ve iş yerlerinde bazen kendi imkanlarınızla veya ev tipi kimyasal ürünlerle tıkanıklık açılabilir. Eğer ciddi bir tıkanıklık yoksa bu tür çözümler ile tıkanıklıkları açabilirsiniz. Ancak bu tür geçici çözümler ileride çok daha ciddi ve kolayca çözüme kavuşturulamayacak tıkanıklıklara yol açabilmektedir.

O yüzden en doğru çözüm yetkili bir tıkanıklık açma firması ile iletişime geçerek profesyonel yardım almaktır. Nuka Isı ve Sıhhi Tesisat olarak bizler Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki bölgelere de  7/24 hizmet sağlamaktayız. Alanında uzman tesisatçılarımız en kısa zamanda adresinize ulaşarak evinizde kırma dökme olmaksızın robotlar yardımıyla profesyonel biçimde tıkanıklık sorunu ortadan kaldıracaklardır.

Robot ile kırmadan tıkanıklık açma işlemi ile hem ekstra masraf ortaya çıkmaz, hem de en temiz ve hızlı şekilde problem çözülmüş olur. Robot ile kırmadan tıkanıklık açma işleminden faydalanmak için +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere ulaşabilir, 7/24 adresinize çağırabilirsiniz.

 

Peki evde tıkanıklık açmak için kullanılan geçici çözümler nelerdir?

İlk olarak ev tipi kimyasal ürünlerle lavabolarda meydana gelen tıkanıklık  ve kötü kokuyu gidermek mümkündür. Eğer küçük cisimler tıkanmaya neden olmuşsa ve ev tipi  kimyasal ürünlerle yok edilebilecek bir cisim ise tıkanma açılabilir. Ancak bu tür ürünlerin tesisat borularına da ciddi zararlar verebileceği ve yalnızca ufak çaplı tıkanmalara çözüm olabileceği unutulmamalıdır.

Bu tür bir tıkanma sorunu yaşamamak için lavabolara atık yağ, yemek artıkları, kabuklu gıdaların kabukları, sebze ve meyvelerin çekirdekleri gibi taneli ve yoğun kıvamlı yabancı cisimler lavaboya atılmamalıdır. Görünüşte zararsız gibi gözükseler de zamanla birikerek önce suyun akışını yavaşlatır daha sonra tam tıkanmalara neden olabilirler. Bu durumlarda tıkanıklık bazen sadece suyun giderden gitmemesi olarak görünebilir veya daha ileri boyuttaysa gitmesi gereken su tekrar yüzeye çıkarak lavabolarda taşmalara neden olabilir. Bu da hem mikropların yayılmasına hem de etrafı kötü kokuların kaplamasına neden olmaktadır. Eğer tıkanma böylesine ciddi bir boyuta ulaşmışsa kesinlikle ev tipi kimyasallarla müdahale edilmemeli, en kısa zamanda yetkili bir tıkanıklık açma firması ile iletişime geçilmelidir. Eğer bir yetkiliye ihtiyacınız varsa

+90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı

Tuvalet tıkanıklığı ne yazık ki daha ciddi bir sorundur. Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı, ped gibi yabancı cisimler tıkanmaya neden olmaktadır. Bu nedenle tuvaletlere asla yabancı cisimler atılmamalıdır. Peki tıkanma meydana geldikten sonra ne yapılabilir? Bu durumda yine ev tipi kimyasal ürünler veya elbise askısına bez bağlayarak müdahale etmek gibi çözümler akla gelmektedir. Bu gibi çözümler her tip tıkanmada işe yaramazlar. Ancak işe yarasalar bile ne yazık ki bu çözümler de kalıcı olmadığı için yakın zamanda kolayca çözülemeyecek daha ciddi tıkanıklıklara yol açmaktadır.

Eğer kalıcı bir çözüm arıyorsanız +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Evlerde ve iş yerlerine sıklıkla yaşana tuvalet tıkanıklığı problemi özel cihazlarla kısa süre içerisinde çözülmektedir. Robot ile kırmadan tıkanıklık açma işleminden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki bütün bölgelere 7/24 profesyonel hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık açmak için eski usul yöntemlerde kırarak veya ciddi hasarlar vererek işlem yapılırdı. Bu da hem ekstra masraflara hem de ev ve iş yerinde günlerce sürecek temizlik işlerine yol açıyordu. Bu süreçte tuvaletler kullanılamıyordu. Ancak ileri teknoloji ürünü robot cihazlar ile artık dakikalar içerisinde hiçbir kırma dökme olmadan tertemiz bir şekilde profesyonel hizmet almak oldukça mümkün. Siz de hızlı ve kalıcı çözüme ulaşmak ve robotla kırmadan tıkanıklık açma işleminden faydalanmak isterseniz +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2022

ROBOT İLE KOMBİ BAKIMI VE PETEK TEMİZLİĞİ KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Kış ayları ile beraber aktif olarak kullandığımız ve en çok ihtiyaç duyduğumuz peteklerin de düzenli olarak bakıma ihtiyaçları vardır.  Hem petekler hem de kombi için her yıl en az bir defa temizlik ve bakım yapılması gerekmektedir. Her sene en az 1 kez yapılması gereken temizlik için en uygun zaman kış aylarına dolayısıyla peteklerin en aktif kullanılacağı döneme girmeden 2-3 hafta öncesidir. Bu dönemde yapılan temizlik ile hem peteklerin kullanılmadığı zaman oluşan toz ve bakterilerden hem de bir önceki kış boyu biriken çamur, kireç, tortu, kimyasal kalıntılardan kurtulmuş olursunuz. Temizliği yapılmış petek hem ısıyı daha iyi iletir hem de ortamın daha iyi ısınmasını sağlar.

 

Temizliği yapılmamış petekler ısı kaybına ve ısının iletilememsine neden olur. Bu da kombi derecesini arttırsanız da bulunduğunuz ortamın asla yeterince ısınmaması demektir. Hem faturalarınız gereksiz şekilde aşırı derece artar, hem de kış boyu yeterince ısınamayarak hastalıklara davetiye çıkarmış olursunuz. Bu yüzden, petekler düzenli aralıklarla ve yılda en az 1 kere temizletilmelidir. Petek temizliğini ihmal etmemek gerekir. Robot ile yaptığımız petek temizliği diğer yöntemlerden daha etkilidir ve peteklerinizin %100 temizlenmesini sağlar.

 

Kombi bakımı da asla ihmal edilmemesi gereken bir konudur.  Çünkü bakımı yapılmayan kombi; kısa ömürlü olur, faturalarınızda artışa neden olur, normalden fazla gaz tüketerek yanma ayarlarının bozulmasına yol açar, ortamın yeterince ısınmasına engel olur, yüksek verimle çalışamaz, can ve mal güvenliği tehlikeye atar, aniden bozulabilir ve ciddi masraf ortaya çıkarabilir.

 

Peki kombi bakımı nasıl yapılır? Kombi bakımının aşamaları nelerdir? Detaylı bir bakımda hangi adımlar uygulanır?

Kombi bakımında ilk olarak sıcak su ve kaloriferlerin durumu kontrol edilir. Daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılır ve içi açılır. İçi açılan kombideki tozlanma temizlenir. Hemen ardından kombinin elektrik aksamı detaylı bir biçimde kontrol edilir. Bu kontrolde elektrik bağlantı noktalarına ve bağlantı hatlarına bakılır. Kombinin baca fanı kontrol edilerek temizlenir. 

Sonrasında kombide bulunan su boşaltılır ve genleşme tankının havası ölçülür. Eğer olması gereken değerin altındaysa hava basımı yapılır. Brülör, yanma haznesi, ateşleme iyonizasyon elektrodu, 

üç yollu vana, fan gibi bütün parçaları detaylıca kontrol edildikten sonra sırasıyla temizlenir. Temizlikten sonra parçalar tekrardan yerlerine yerleştirilir ve gaz ayarı yapılır. Eğer bir arıza mevcutsa onarılır, eğer arıza yoksa oluşabilecek arızalar için kullanıcılar bilgilendirilerek önlemler alınır. Eğer gerek görülürse yedek parça değişimi yapılır. Son olarak, kombiden boşaltılan su yerine yeni su eklenir ve tekrardan kombi çalıştırılarak mevcut çalışma düzeneği tekrardan gözden geçirilir. Bar seviyes, 1.5 olarak ayarlanır. Kombi hem sıcak su hem de petekler için olmak üzere çalıştırılır ve herhangi bir sorun olmadığına emin olunduktan sonra kombi bakımı süreci profesyonellikle tamamlanmış olur.

Son derece titizlikle ve özenle yapılan bu profesyonel hizmetten faydalanmak isterseniz +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizleri arayabilirsiniz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile her çağrınızda 7/24 adresinize gelerek en kısa sürede profesyonel bir kombi bakımı yapmak için buradayız.

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2022

TIKANIKLIK AÇMA - SU KAÇAĞI VE TADİLAT KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Sıhhi tesisat sisteminizde yaşanabilecek bütün tıkanıklık durumlarında 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz.

Kameralı tıkanıklık açma sistemimiz sayesinde, gözle ulaşılamayan tıkanıklıklarda kameralı cihazlarımız ile profesyonel hizmet sağlıyoruz. Nuka ısı ve sıhhi tesisat ailesi olarak, ihtiyaç duyduğunuz her anda son teknoloji ürünü elektronik cihazlarımız sayesinde evinizi kirletmeden kırıp dökmeden son derece temiz bir iş çıkarıyoruz.

Böylece en ekonomik  ve masraf çıkarmayacak şekilde hizmet vermeyi başarıyoruz. Su kaçağı tespiti, su kaçağı onarımı gibi durumlarda da yüksek hassasiyetli cihazlarımızla müdahale ediyoruz. Su kaçağı tespitleri ve tadilatı ise yine yüksek teknoloji ürünleri cihazlar ve termal kameralar sayesinde kırıp açma gibi masraf çıkaracak işlemlere gerek duyulmadan kısa süre içerisinde tespit edilebilmektedir.

Böylece hem gereksiz masraflardan hem de uğraştırıcı ev temizliklerinden kurtulmuş olacaksınız. En önemli detay ise, su kaçağı tespiti ve tadilat gibi işlemler en kısa sürede başarıyla tamamlanmış olur. Hem paradan hem zamandan tasarruf!

 

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
Evanto HQ 24 Fifth st
Year :
2021

KOMBİ BAKIMI – KOMBİ TAMİRİ VE TEKNİK SERVİS KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Markası ne olursa olsun bütün kombi modellerinde her türlü tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. 20 yıllık iş deneyimi ve tecrübemiz sayesinde, kombinizde oluşabilecek her türlü arıza ile ilgileniyoruz. Periyodik kombi bakımı ile kombinizin daha uzun ömürlü olabilmesi için alanında uzman personellerimizle profesyonel kombi bakımı sağlıyoruz.

Herhangi bir arıza veya parça değişimi ihtiyacınızda 1 yıl garantili orijinal her türlü yedek parça temini ve montajı sağlamaktayız. Kombi tamiri için 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Hava şartları ne olursa olsun Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki  her yere  bütün personellerimiz hizmet vermek için her zaman hazırdır. Bütün marka ve model kombiler için tamir, bakım ve yedek parça temini için her zaman yanınızdayız. Alanında uzman personellerimiz kombinizdeki arızayı en hızlı şekilde tespit ederek en uygun tamiri yapmaktadır. Üstelik kombi tamiri için en kısa sürede adresinize ulaşıyor ve en hızlı şekilde profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Kombi bakımı ve tamiri esnasında evinizi kirletmeden hiçbir şeyi kırıp dökmeden son derece temiz bir iş ortaya çıkarıyoruz. Böylece Konya Çumra’da en kısa sürede temiz işçilik elde ederek gereksiz masraflardan da kaçınmanıza olanak sağlıyoruz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir? Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi gövdesinde, sistemin işleyişini sağlayan mekanik parçalarda, borularda ve peteklerde herhangi bir teknik arıza olup olmadığının kontrol edilmesidir. Kombi bakımı yapılırken cihazın basınç seviyesinin ve elektrik aksamının kontrolü için çeşitli cihazlar kullanılır. Bu nedenle kombi bakımı işlemlerinin alanında yetkin teknik servis personelleri tarafından yerine getirilmesi gerekir. Yetkili servis bakımları dışında kombinizin çıkardığı ses ve kombideki manometre kadranındaki basınç seviyesini takip edebilirsiniz. Ancak duyularla yapılan bu bakım yeterli değildir.

Kombinizin uzun ömürlü olması ve işlevini en iyi şekilde yerine getirmesi ve verimli şekilde kullanılabilmesi için mutlaka periyodik bakımları yapılmalıdır. Yılda yalnızca 1 kez yapılan kombi bakımı bile, kombinizin daha iyi çalışması ve olası arızaların erkenden tespiti için yeterli olacaktır. Alanında uzman yetkili servis personellerinin yapacağı kombi bakımı ile kombinizin arıza tespiti ve yakıt tüketiminin azaltılması mümkündür. Konya Çumra’da ihtiyaç duyabileceğiniz bütün kombi bakımı, kombi arıza tespiti, kombi yedek parça temini gibi işlemlerde 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servis personellerimiz hizmet vermektedir.

Yılda 1 kez mutlaka yapılması gereken bu kombi bakımı için ise en uygun zaman kış aylarına girmeden birkaç hafta önceki dönemi kapsıyor. Yaz aylarında yalnızca günde birkaç kez çalışan kombi, kışın sürekli olarak çalışmaktadır. Yazın daha az çalıştığı için tıkanıklıklar meydana gelmesi normaldir. Bu nedenle kombinizin aktif olarak çalışacağı soğuk kış günlerine girmeden birkaç hafta öncesinde detaylı bir kombi bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Böylece, kışın sorun yaratabilecek bütün arızalar erkenden giderilerek soğuk günlerde mağduriyet yaşanması da önlenir. Bakımı yapılmış kombi hem enerjiden tasarruf eder hem de daha uzun ömürlü kullanım sağlar. Mekanik aksamında sorun bulunmayan kombiler faturalarınızın daha düşük gelmesini sağlar.

Kombi Tamirinde Teknik Servis Ne Kadar Sürede Müdahale Eder?

 

Kombi tamiri sağlamak üzere bünyemizde çalışan yetkili teknik servislerimiz 7/24 sağladıkları hizmet ile kombi arızalarını en hızlı şekilde tespit etmekte. Teknik servis hizmet araçlarımızda bütün marka ve model kombilerde bulunan ve en sık arıza veren bütün yedek parçalar da aracımızda hazır bulunuyor. Böylece olası yedek parça ihtiyaçlarında sizi yedek parça temini için günlerce bekletmek yerine en hızlı şekilde yedek parçayı temin ediyor ve kombi arızasını gideriyoruz.

Kombi, kış aylarında çok sık kullanıldığından, uzun süre yetkili servis tarafından müşterinin bekletilmesi çok ciddi sorunlara ve günlük hayatta aksamalara neden olur. Bu nedenle 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmak, adrese hızlı varmak, arızayı hızla gidermek oldukça önemlidir. Konya Çumra’da ihtiyaç duyduğunuz her anda, her daim aracımızda bulundurduğumuz yedek parçalar ile kombinizin arızasını birkaç saat içerisinde adresinize gelerek gideriyoruz.

Kombi Tamiri Fiyatları

Kombi tamirinde fiyat oldukça değişken bir konudur. Kombi arızasının pek çok nedeni olabilir. Kombi arızasının giderilmesi için gereken yedek parçaların fiyatları ise markalara göre değişebilmektedir.

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2021

NUKA ISI KAMERALI KANAL AÇMA KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Kameralı Kanal Açma Nedir?

Kanalizasyon sisteminde yaşanan tıkanıklıklar günlük hayatı negatif etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Bu nedenle kanalizasyon tıkanıklığının hızlı bir şekilde profesyonel biçimde giderilmesi gerekmektedir. Alanında uzman ekibimiz, kanalizasyon tıkanıklıklarını en iyi şekilde ortadan kaldırır, ayrıca en uygun yöntemle kanal açma imkanlarından faydalanmanıza olanak sağlar.

Kameralı kanal açma işlemi sayesinde var olan bütün tıkanıklık kameralı kanal açma cihazları sayesinde kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Kamera ile tespit edilen tıkanıklık hızlı ve kolay şekilde ortadan kaldırılır. Ekibimizin kameralı kanal açma hizmeti de ustalıkla yerine getirilmektedir. İhtiyaç duyduğunuzda 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, kameralı kanal açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kamera Kullanarak Kanal Açma

Yeri tespit edilemeyen tıkanıklık noktası, kamera kullanılarak daha kolay ve hızlı bir şekilde tespit edilir. Böylece oldukça kısa bir sürede hiçbir kanalda kırma dökme olmaksızın tıkanıklık giderilir. Tıkanıklık giderildikten sonra tekrardan kamera ile detaylı bir kontrol sağlanarak tıkanıklığın tamamen giderildiğinden emin olunur. Profesyonel hizmet almak için Konya Çumra ve çevresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kameralı Kanal Açma Yöntemi Her Yerde Kullanılabilir Mi?

Kameralı kanal açma cihazlarının kullanılabilmesi için tıkanan boru çapına uygun büyüklükte olmaları gerekmektedir. Kameralı kanal açma cihazları da farklılık gösterirler. Konya Çumra’da hizmet veren alanında uzman tesisatçılarımız her bir  boru tipi için en uygun kameralı kanal açma cihazını kullanarak en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunarlar.

Tuvalet taşması durumlarında ise kameralı kanal açma cihazları kullanılmadan önce ana rögarın doluluk oranı kontrol edilir. Rögar yeterince dolu olmamasına rağmen taşma durumu varsa, kameralı kanal açma cihazları devreye girer. Böylece tıkanıklık profesyonel şekilde ortadan kaldırılır. Tıkanıklığa sebep olan bir başka neden ise boruda çökme olmasıdır. Bu durumda da yetkin personellerimiz işini profesyonelce yerine getirir. İlk olarak kameralı kanal görüntüleme cihazı ile borudaki çökme veya tıkanıklık durumunun tam olarak nerede olduğu belirlenir. Daha sonra en uygun şekilde ihtiyaca göre müdahale edilir.

Kanalizasyon Borusu Açma – Kanal Açma işlemi

Konya Çumra’da kanalizasyon borusu işlemleri artık herhangi bir kırık dökük olmaksızın robot ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğer binanızın kanalizasyona giden ana borusu tıkanmış ise robotla tıkanıklık açma işlemi için ekibimizin yardımına ulaşabilirsiniz. Bu tür kanalizasyon tıkanması durumlarında kameralı sistemlerle boruların içini görüntüleyerek yıkama yapılması ile tıkanıklık ortadan kaldırılır. Aynı zamanda borularda meydana gelen arızalar da yine kameralı sistemler sayesinde görüntülendikten sonra müdahale edilerek onarım veya değişim yapılır.

Kırmadan Robotla Kanal Açma

Kirli atık suların kanallar aracılığıyla atılmasını sağlayan sisteme kanalizasyon denir. Bu kanalizasyon sistemlerinde bulunan borularda zaman zaman kırılma, çökme, bozulma gibi arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar da kötü kokuların çevreye yayılmasına, bina içerisindeki duvarlarda kabarmalara, küflenmelere, rutubete yol açabilir. Böyle olumsuzluklar yaşandığında Konya Çumra’ya ve civarına hizmet eden işinde yetkin tesisatçılarımız 7/24 imdadınıza yetişecektir.

Kanalizasyon borularında yaşanan tıkanma, robot ile kolaylıkla açılabilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü cihazlarla müdahalelerde bulunan ekibimiz, kırma dökme olmaksızın en hızlı ve en temiz şekilde en az hasarla işini halleder. Böyle bir tıkanıklık ile karşı karşıya kaldığınızda ekibimiz ile iletişime geçerek kanalizasyon borularının onarımı için hızla çözüme kavuşabilirsiniz. Kullandığımız yüksek teknolojili cihazlar, kameralı sistemler ve robotlar sayesinde tıkanıklık veya arızalı bölgeyi en kısa zamanda tespit ederek etrafa gereksiz hasar vermeden hızla müdahale etmekteyiz.

Kanal Açma İçin Kullanılan Cihazlar

Kanalizasyon tıkanıklığını açan firmalar bu iş için çeşitli cihazlardan faydalanır. Kanal açmak için kullanılan bu kameralı cihazlar kanalizasyon borularının içine gönderilerek tıkanıklığın yerini tespit ederler. Tıkanıklık noktası net bir şekilde belirlendikten sonra en uygun robot cihaz alana gönderilerek kanalda bulunan tıkanıklık tamamen ortadan kaldırılır.

Kameralı cihazlarla çekilen görüntü kayıt altına alınır, müşteriler dilerse görüntüleri izleyerek tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri gözlemleyebilirler. Ancak bu cihazlar pahalı ithal cihazlar olduğu için her firmada bulunmaz. Biz Konya Çumra’da sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm üretebilmek için bütün cihazları ve ekipmanları bünyemizde bulunduruyoruz. İhtiyaç anında 7/24 bize ulaşabilir, en hızlı şekilde çözüme kavuşabilirsiniz.

Kanal açma cihazları ile yalnızca kanalizasyon değil; klozet, tuvalet, banyo, mutfak ve lavabo tıkanıklıkları da kolaylıkla giderilebilir. Bu alanlarda yaşanan tıkanıklıklarda en sık karşılaşılan tıkanma türleridir. Bu tıkanıklıklar genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanır. Yabancı cisimlerin giderlere atılması nedeniyle ortaya çıkan bu durumlardan kaçınmak için kullanıcılar dikkatli olmalıdır. Ancak kullanıcı hatası olmamasına rağmen tıkanıklık meydana gelmişse, tesisat boruları hatalı döşenmiş olabilir. Bu durumda yine profesyonellerden yardım almak gerekir. Kendi yöntemlerinizde açmaya çalıştığınız tıkanıklık ileride daha büyük tıkanıklıklara ve sorunlara yol açabilir. Bu nedenle herhangi bir olumsuzlukta 7/24 ekibimize ulaşarak destek almaktan lütfen çekinmeyiniz.

 

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2022

KONYA ÇUMRA YERDEN ISITMA TESİSAT KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Konya Çumra  Yerden Isıtma Tesisat Temizliği Nedir?

Yerden ısıtma sistemi, ısıtma konusunda en başarılı ve kullanışlı sistemlerden biridir. Bu ısıtma sisteminde, ıs petekler aracılığyla değil zemine döşenen borular vasıtasıyla iletilir. Hem yer kaplamadığından hem de görüntü kirliliği oluşturmadığından oldukça ayrıcalıklı bir ısıtma sistemidir. Petekle ısıtma yönteminden farklı olarak, yerden ısıtma sisteminde ihtiyaç duyulan periyodik bakım ve temizleme işlemleri yalnızca uzmanlardan destek alınarak yapılabilir.

Zeminin altında yer alan döşemelere gerekli ekipman ve teknik bilgi olmadan müdahale edilmesi pek mümkün değildir. Bu nedenle Konya Çumra’da ve civarında hizmet veren ekibimiz ile iletişime geçerek 7/24 hizmet alabilirsiniz. Hem bakım & onarım hem de yerden ısıtma sisteminin temizliği için her zaman bize ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeden alanında uzman tesisatçılarımızın desteğiyle problemlerinizi çözmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Neden Konya Çumra Yerden Isıtma Tesisat Temizlik ve Bakımı Tercih Etmelisiniz?

Konya Çumra ve çevresine hizmet veren firmamız yüksek teknolojili cihazlar kullanmaktadır. Pek çok firmada bulunmayan kameralı cihazlar, robotlar, yedek parçalar Konya Çumra bölgesine hizmet veren Nuka Isı ve Sıhhi Tesisat olarak bizde bulunmaktadır. Yüksek teknoloji gerektiren elektronik cihazlar, kameralı sistemler, robotlar yüksek bütçe gerektiren pahalı ve ithal cihazlardır. Bu nedenle bütün ısı sistemi temizliği yapan ekiplerde bulunmamaktadır. Bu tür teknolojik cihaz gerektiren bütün temizlik, bakım, onarım işlerinizde alanında uzman bütün tesisatçılarımız sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmak için beklemektedirler.

Yerden ısıtma sisteminde de sıradan peteklerde olduğu gibi zamanla kirlenme, çamurlaşma, tortu oluşturma, kimyasallar nedeniyle kalıntı birikmesi gibi pek çok faktörle ciddi bir kirlilik yaşanmaktadır. Bu kirlilik tıkanmalara sebep olabileceği gibi ısı kaybında da çok ciddi etki bırakmaktadır. Dolaşımı sağlayan sistemlerde yaşanan tıkanıklık ve kirlilik uzun süreli kullanımda ve düzenli bakımı yapılmayan yerden ısıtma sistemlerinde sıkça karşılaşılan bir durumdur. Bu durumda dolaşım sağlanamaz ve ortam asla yeterince ısınmaz. Bu da faturalarınıza yansır, dolayısıyla hem enerji kaybı hem de maddî kayıp meydana gelir. Bu tür olumsuzluklar yaşamamak adına düzenli periyotlarla yerden ısıtma sisteminizin bakımını yaptırmalısınız. Bakımı yapılmış cihaz güven verir, unutmayın. Ayrıca yerden ısıtma sisteminin de sık sık ya da yılda en az 1 kez temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik ısıtma sisteminin aktif kullanılacağı kış aylarından birkaç hafta öncesinde yaptırılabilir. Bakımı ve temizliği yapılmış yerden ısıtma sistemi enerjiden tasarruf sağlar, faturalarınıza da olumlu katkısı olur. Bu nedenle yerden ısıtma sisteminde bakım ve temizlik aksatılmaması gereken bir işlemdir.

Yerden Isıtma Tesisatı Temizleme

Yerden ısıtma sistemlerinde zamanla biriken çamurlu su aslında uygun sıcaklıktaki suda oluşan bakterilerdir. Bu bakteriler çok hızla ürerler ve kısa sürede bütün borulara ulaşarak tıkanmalara yol açabilir. Hatta kombiye kadar ulaşarak ciddi arızalara neden olabilirler. Bu tür olumsuzluklar yaşamamak için yerden ısıtma sisteminizi düzenli olarak temizletmelisiniz. Yerden ısıtma sisteminde yapılan temizlik özel cihazlarla yani profesyonel biçimde yapılmaktadır. Böylece yerden ısıtma sistemi %100 temizlenmiş olur.

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden ısıtma sistemleri giriş ve çıkış olmak üzere 2 adet hortumdan oluşan basit bir düzenektir. Bu 2 hortum bir kolektörle bağlantılıdır ve hortumlardan geçen sıcak suyun önce zemini ısıtmasını daha sonra ısının ortama yayılmasını sağlar. Kombide ısıtılan su kombide bulunan pompa yardımıyla tesisat borularından geçer, oradan da kolektöre ulaşır. Her odaya eşit miktarda ısı yayılması için kollektör devreye girer. Çünkü kolektörde her odanın vanası bulunur, bazı odaların vanası kapatılarak sık kullanılan odaların ısı verimliliği arttırılır.

Komplike görünen ancak oldukça basit olan bu sistemde zamanla arıza veya kirlilik olabilir. Borularda zamanla çamur, kireç, tortu gibi maddeler oluşabilir. Bu tür durumlar yerden ısıtma tesisat borularında tıkanıklığa ve ısı kaybına neden olur. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına yerden ısıtma sisteminin temizliği düzenli aralıklarla yapılmalıdır. En iyi sonucu görmek ve profesyonel hizmet almak için Konya Çumra ve çevresine 7/24 hizmet veren alanında yetkin tesisatçılarımız ile iletişime geçebilir, ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yerden ısıtma sistemi özel cihazlar olmadan temizlenmez. Bu cihazlar ithal ve pahalı oldukları için her firmada yoktur. Biz yerden ısıtma sisteminde temizlik için gereken yüksek teknoloji cihazlarla hizmet vermekteyiz.

 

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2022

SU KAÇAĞI TESPİTİ VE TAMİRİ SERVİSİ KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Konya Çumra ve civarına sunduğumuz hizmetler arasında su kaçağı tespiti ve tamiri yer alıyor. Eğer siz de bu hizmetten faydalanmak isterseni 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki su kaçağı olduğunu nasıl anlayabiliriz?

-Yaklaşık olarak aynı kullanmanıza rağmen su faturalarınızda ciddi bir artış varsa

– Evinizin veya komşunuzun evinin tavanında küflenme veya sararmalar meydana gelmişse

– Rutubet kokusu varsa

– Fayansların üzerinde su birikintisi görüyorsanız

– Vanaların kapalı olmasına rağmen su sayacı dönüyorsa

– Derz aralarında sararma varsa

Ne yazık ki su kaçağı sorunuyla karşı karşıyasınızdır.

Peki Su Kaçağının Sebepleri Neler Olabilir?

– Galvaniz boru kullanmak

– Tesisat sisteminin zarar görmesi

– Boruların doğru birleştirilmemesi

– Muslukların hızlı hızlı açılıp kapatılması

Gibi nedenler su kaçağı oluşmasına neden olur.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı günlük yaşantının işleyişinin aksamasına neden olabilecek bir sorundur. Evde oluşan koku, rutubet, küf, sararma, su birikintisi gibi sorunlar bireysel yaşamı olumsuz etkiler. Bu yüzden su kaçağının tespit edilmesi ve tamir edilmesi çok önemlidir. Su kaçağından şüpheleniyorsanız Konya Çumra ve civarına hizmet eden ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Su kaçağının bildirilmesinin ardından alanında uzman tesisatçılarımız hızla adresinize gelecektir. Kameralı cihazlarımız ile gerekli kontroller yapıldıktan sonra su kaçağı tespiti cihazımız ile su kaçağının olduğu nokta kesin olarak tespit edilir. Akustik dinleme cihazı ile borular dinlenir. Su kaçağının olduğu nokta net olarak tespit edildiği için sadece ilgili yer müdahale edilir. Böylece gereksiz kırma dökme ve masraf olmaksızın sadece ihtiyaç olan yere müdahale edilmiş olur.

Kırma Dökme Olmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve tamirinde kırıp dökme olmaksızın süreci yönetmek oldukça önemlidir. Termal kameralar ve akustik dinleme cihazları ile işimizi en temiz şekilde masraf çıkarmadan halletmekteyiz. Siz de su kaçağı tespiti ve tamiri için 7/24 bize ulaşarak günlük yaşantınızın aksamasına ve hayat kalitenizin düşmesine neden su kaçağı probleminin çözümü için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kırma dökme olmadan yapılan işlemlerde, maddi hasar en aza indirilir. Böylece oluşması önlenen hasarla meydana gelebilecek iş veya ev hayatının aksaması ihtimali de ortadan kaldırılmış olur. Meydana gelen su kaçağı, en hızlı şekilde en az hasarla tespit edildikten sonra profesyonel olarak onarılır.

Client :
John Duo
Date :
22-2-2024
Location :
USA
Year :
2022

TERMAL KAMERA İLE ARIZA TESPİTİ SERVİSİ KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Sıhhı tesisatlarda meydana gelen arızalar günlük yaşantımızda çok ciddi aksamaya neden olmaktadır.  Bu arızalar musluklarda, rezervuarlarda, sifonlarda, pisuarlarda, bataryalarda ve daha birçok yerde olabilir. Temizliğin birincil ögesi olan su, ve su tesisatında yaşanan arıza günlük hayatı fazlasıyla olumsuz etkiler.  Bulaşık ve çamaşırları yıkamak, yerleri silmek, duş almak, diş fırçalamak ve hatta tuvalete gitmek bilmek su tesisatında arıza meydana geldiğinde bir hayal olur.

Bu nedenle su tesisatında yaşanan arızalar en kısa sürede giderilmelidir. Bu arızalardan ve beraberinde getirdiği sorunlardan muzdaripseniz +90 542 721 86 02 nolu telefondan bizlere ulaşarak en kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz. Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki bölgelere de hizmet veren alanında uzman tesisatçılarımız hızla adresinize ulaşarak en uygun çözüm yöntemini size profesyonellikle sunacaklardır.

Bu profesyonel hizmeti ekiplerimize ve kullandığımız üst düzey teknolojik cihazlara borçluyuz. Termal kameralı cihazlarımız sayesinde, bölgede meydana gelen kırık, çatlak, arızayı hızla tespit edebiliyoruz. Üstelik bu tespit esnasında duvarlarınıza veya evinizin tesisat sistemine zarar vermiyoruz. Kırıp dökme olmadan, ekstra masraf olmadan, günlerce bekletmeden en titiz şekilde işimizi yapıyoruz.

Kullandığımız bütün cihazların kontrol ve bakımları tarafımızca yapılmaktadır. Hata payı olmadan büyük bir özen ve özverili ile işlerimizi yapmamızı sağlamaktadırlar. Kullandığımız cihazlarımız yurt dışından özel olarak getirilmektedir. Oldukça pahalı ve ithal cihazlar olduğu için  ülke genelinde pek çok firmada bulunmamasına rağmen, biz gerekli her bir cihazı ve en iyi makine mühendisi ve tesisatçıları bünyemizde bulundurmaktayız. Bu yüzden kendimize güvenimiz tam! Her çağrınızda 7/24 adresinize en kısa süre içerisinde gelerek sizleri daha iyi bir yaşam kalitesi yaratacağımıza eminiz. Su tesisat sisteminizde oluşabilecek her türlü arıza, kırık, çatlak sorunlarını son teknoloji cihazlarımız ile kolayca tespit edebiliyoruz. Tam olarak tespitini gerçekleştirdiğimiz arızalı noktaya gereken müdahaleyi en titiz şekilde yapıyoruz. Termal kameramız sayesinde evinizde kırma dökme olmadan kolaylıkla tespit edebiliyoruz. Bu sayede günler süren tamirat ve zaman kaybından sizleri korumuş oluyoruz.

Profesyonel hizmetimizden faydalanmak için bizi +90 542 721 86 02 no.lu numaradan arayabilir, 7/24 adresinize çağırabilirsiniz.

Call Now Button