ROBOT İLE KIRMADNA TIKANIKLIK AÇMA

NUKA ISI ROBOT İLE KIRMADNA TIKANIKLIK AÇMA-KONYA ÇUMRA

Günlük hayatımızı sürdürebilmek için sıklıkla kullandığımız lavabolar, mutfaklar, tuvaletler, banyolar zamanla tıkanıklık sorunuyla işlevini yitirebilir. Tıkanan giderler veya tuvaletler hem oldukça kötü kokular yayar hem de günlük yaşantımızda ciddi aksamalara neden olurlar.  Örneğin bir restoranın mutfak lavabolarında meydana gelen tıkanıklıklar bütün işlerin aksaması demektir. Bu nedenle evlerde ve iş yerlerinde ortaya çıkan her türlü tıkanıklık en kısa zamanda çözüme kavuşturulmalıdır.

 

Evlerde ve iş yerlerinde bazen kendi imkanlarınızla veya ev tipi kimyasal ürünlerle tıkanıklık açılabilir. Eğer ciddi bir tıkanıklık yoksa bu tür çözümler ile tıkanıklıkları açabilirsiniz. Ancak bu tür geçici çözümler ileride çok daha ciddi ve kolayca çözüme kavuşturulamayacak tıkanıklıklara yol açabilmektedir.

O yüzden en doğru çözüm yetkili bir tıkanıklık açma firması ile iletişime geçerek profesyonel yardım almaktır. Nuka Isı ve Sıhhi Tesisat olarak bizler Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki bölgelere de  7/24 hizmet sağlamaktayız. Alanında uzman tesisatçılarımız en kısa zamanda adresinize ulaşarak evinizde kırma dökme olmaksızın robotlar yardımıyla profesyonel biçimde tıkanıklık sorunu ortadan kaldıracaklardır.

Robot ile kırmadan tıkanıklık açma işlemi ile hem ekstra masraf ortaya çıkmaz, hem de en temiz ve hızlı şekilde problem çözülmüş olur. Robot ile kırmadan tıkanıklık açma işleminden faydalanmak için +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere ulaşabilir, 7/24 adresinize çağırabilirsiniz.

 

Peki evde tıkanıklık açmak için kullanılan geçici çözümler nelerdir?

İlk olarak ev tipi kimyasal ürünlerle lavabolarda meydana gelen tıkanıklık  ve kötü kokuyu gidermek mümkündür. Eğer küçük cisimler tıkanmaya neden olmuşsa ve ev tipi  kimyasal ürünlerle yok edilebilecek bir cisim ise tıkanma açılabilir. Ancak bu tür ürünlerin tesisat borularına da ciddi zararlar verebileceği ve yalnızca ufak çaplı tıkanmalara çözüm olabileceği unutulmamalıdır.

Bu tür bir tıkanma sorunu yaşamamak için lavabolara atık yağ, yemek artıkları, kabuklu gıdaların kabukları, sebze ve meyvelerin çekirdekleri gibi taneli ve yoğun kıvamlı yabancı cisimler lavaboya atılmamalıdır. Görünüşte zararsız gibi gözükseler de zamanla birikerek önce suyun akışını yavaşlatır daha sonra tam tıkanmalara neden olabilirler. Bu durumlarda tıkanıklık bazen sadece suyun giderden gitmemesi olarak görünebilir veya daha ileri boyuttaysa gitmesi gereken su tekrar yüzeye çıkarak lavabolarda taşmalara neden olabilir. Bu da hem mikropların yayılmasına hem de etrafı kötü kokuların kaplamasına neden olmaktadır. Eğer tıkanma böylesine ciddi bir boyuta ulaşmışsa kesinlikle ev tipi kimyasallarla müdahale edilmemeli, en kısa zamanda yetkili bir tıkanıklık açma firması ile iletişime geçilmelidir. Eğer bir yetkiliye ihtiyacınız varsa

+90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı

Tuvalet tıkanıklığı ne yazık ki daha ciddi bir sorundur. Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı, ped gibi yabancı cisimler tıkanmaya neden olmaktadır. Bu nedenle tuvaletlere asla yabancı cisimler atılmamalıdır. Peki tıkanma meydana geldikten sonra ne yapılabilir? Bu durumda yine ev tipi kimyasal ürünler veya elbise askısına bez bağlayarak müdahale etmek gibi çözümler akla gelmektedir. Bu gibi çözümler her tip tıkanmada işe yaramazlar. Ancak işe yarasalar bile ne yazık ki bu çözümler de kalıcı olmadığı için yakın zamanda kolayca çözülemeyecek daha ciddi tıkanıklıklara yol açmaktadır.

Eğer kalıcı bir çözüm arıyorsanız +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Evlerde ve iş yerlerine sıklıkla yaşana tuvalet tıkanıklığı problemi özel cihazlarla kısa süre içerisinde çözülmektedir. Robot ile kırmadan tıkanıklık açma işleminden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki bütün bölgelere 7/24 profesyonel hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık açmak için eski usul yöntemlerde kırarak veya ciddi hasarlar vererek işlem yapılırdı. Bu da hem ekstra masraflara hem de ev ve iş yerinde günlerce sürecek temizlik işlerine yol açıyordu. Bu süreçte tuvaletler kullanılamıyordu. Ancak ileri teknoloji ürünü robot cihazlar ile artık dakikalar içerisinde hiçbir kırma dökme olmadan tertemiz bir şekilde profesyonel hizmet almak oldukça mümkün. Siz de hızlı ve kalıcı çözüme ulaşmak ve robotla kırmadan tıkanıklık açma işleminden faydalanmak isterseniz +90 542 721 86 02 no.lu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Call Now Button