KOMBİ BAKIMI – KOMBİ TAMİRİ VE TEKNİK SERVİS

KOMBİ BAKIMI – KOMBİ TAMİRİ VE TEKNİK SERVİS KONYA ÇUMRA NUKA ISI

Markası ne olursa olsun bütün kombi modellerinde her türlü tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. 20 yıllık iş deneyimi ve tecrübemiz sayesinde, kombinizde oluşabilecek her türlü arıza ile ilgileniyoruz. Periyodik kombi bakımı ile kombinizin daha uzun ömürlü olabilmesi için alanında uzman personellerimizle profesyonel kombi bakımı sağlıyoruz.

Herhangi bir arıza veya parça değişimi ihtiyacınızda 1 yıl garantili orijinal her türlü yedek parça temini ve montajı sağlamaktayız. Kombi tamiri için 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Hava şartları ne olursa olsun Konya Çumra başta olmak üzere civarındaki  her yere  bütün personellerimiz hizmet vermek için her zaman hazırdır. Bütün marka ve model kombiler için tamir, bakım ve yedek parça temini için her zaman yanınızdayız. Alanında uzman personellerimiz kombinizdeki arızayı en hızlı şekilde tespit ederek en uygun tamiri yapmaktadır. Üstelik kombi tamiri için en kısa sürede adresinize ulaşıyor ve en hızlı şekilde profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Kombi bakımı ve tamiri esnasında evinizi kirletmeden hiçbir şeyi kırıp dökmeden son derece temiz bir iş ortaya çıkarıyoruz. Böylece Konya Çumra’da en kısa sürede temiz işçilik elde ederek gereksiz masraflardan da kaçınmanıza olanak sağlıyoruz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir? Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi gövdesinde, sistemin işleyişini sağlayan mekanik parçalarda, borularda ve peteklerde herhangi bir teknik arıza olup olmadığının kontrol edilmesidir. Kombi bakımı yapılırken cihazın basınç seviyesinin ve elektrik aksamının kontrolü için çeşitli cihazlar kullanılır. Bu nedenle kombi bakımı işlemlerinin alanında yetkin teknik servis personelleri tarafından yerine getirilmesi gerekir. Yetkili servis bakımları dışında kombinizin çıkardığı ses ve kombideki manometre kadranındaki basınç seviyesini takip edebilirsiniz. Ancak duyularla yapılan bu bakım yeterli değildir.

Kombinizin uzun ömürlü olması ve işlevini en iyi şekilde yerine getirmesi ve verimli şekilde kullanılabilmesi için mutlaka periyodik bakımları yapılmalıdır. Yılda yalnızca 1 kez yapılan kombi bakımı bile, kombinizin daha iyi çalışması ve olası arızaların erkenden tespiti için yeterli olacaktır. Alanında uzman yetkili servis personellerinin yapacağı kombi bakımı ile kombinizin arıza tespiti ve yakıt tüketiminin azaltılması mümkündür. Konya Çumra’da ihtiyaç duyabileceğiniz bütün kombi bakımı, kombi arıza tespiti, kombi yedek parça temini gibi işlemlerde 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servis personellerimiz hizmet vermektedir.

Yılda 1 kez mutlaka yapılması gereken bu kombi bakımı için ise en uygun zaman kış aylarına girmeden birkaç hafta önceki dönemi kapsıyor. Yaz aylarında yalnızca günde birkaç kez çalışan kombi, kışın sürekli olarak çalışmaktadır. Yazın daha az çalıştığı için tıkanıklıklar meydana gelmesi normaldir. Bu nedenle kombinizin aktif olarak çalışacağı soğuk kış günlerine girmeden birkaç hafta öncesinde detaylı bir kombi bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Böylece, kışın sorun yaratabilecek bütün arızalar erkenden giderilerek soğuk günlerde mağduriyet yaşanması da önlenir. Bakımı yapılmış kombi hem enerjiden tasarruf eder hem de daha uzun ömürlü kullanım sağlar. Mekanik aksamında sorun bulunmayan kombiler faturalarınızın daha düşük gelmesini sağlar.

Kombi Tamirinde Teknik Servis Ne Kadar Sürede Müdahale Eder?

 

Kombi tamiri sağlamak üzere bünyemizde çalışan yetkili teknik servislerimiz 7/24 sağladıkları hizmet ile kombi arızalarını en hızlı şekilde tespit etmekte. Teknik servis hizmet araçlarımızda bütün marka ve model kombilerde bulunan ve en sık arıza veren bütün yedek parçalar da aracımızda hazır bulunuyor. Böylece olası yedek parça ihtiyaçlarında sizi yedek parça temini için günlerce bekletmek yerine en hızlı şekilde yedek parçayı temin ediyor ve kombi arızasını gideriyoruz.

Kombi, kış aylarında çok sık kullanıldığından, uzun süre yetkili servis tarafından müşterinin bekletilmesi çok ciddi sorunlara ve günlük hayatta aksamalara neden olur. Bu nedenle 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmak, adrese hızlı varmak, arızayı hızla gidermek oldukça önemlidir. Konya Çumra’da ihtiyaç duyduğunuz her anda, her daim aracımızda bulundurduğumuz yedek parçalar ile kombinizin arızasını birkaç saat içerisinde adresinize gelerek gideriyoruz.

Kombi Tamiri Fiyatları

Kombi tamirinde fiyat oldukça değişken bir konudur. Kombi arızasının pek çok nedeni olabilir. Kombi arızasının giderilmesi için gereken yedek parçaların fiyatları ise markalara göre değişebilmektedir.

Call Now Button